PROGRAM KURSU OBEJMUJE: 

 

Szkolenie w zakresie użycia mieszanin nitroxowych od 21% do 40% tlenu i nurkowania bezdekompresyjne z ich wykorzystaniem.

 CZAS TRWANIA KURSU:

 

1 dzień 

MAKSYMALNA GŁĘBOKOŚĆ OPERACYJNA:

 

40m.

WYMAGANIA WSTĘPNE:

 

Podstawowy Open Water Scuba Diver 

PROGRAM SZKOLEŃ SDI (SCUBA DIVING INTERNATIONAL)

Scuba Diving International SDI to osobny pion szkoleniowy nurkowania rekreacyjnego powstały i wyrosły z sukcesu szkoleniowego Technical Diving International TDI.
Rekreacyjny program szkoleniowy SDI powstał w 1999r. Program ten zawiera wszystkie najlepsze doświadczenia instruktorów nurkowania technicznego, by również jak najefektywniej i najbezpieczniej wyszkolić płetwonurków rekreacyjnych.

Kursy nurkowania prowadzone zgodnie ze standardami SDI dzielą się na trzy sesje: teoretyczną, basenową oraz zajęcia na wodach otwartych. Ich zaletą jest bardzo nowoczesne podejście do nurkowania. SDI jako pierwsza wprowadziła do systemu szkolenia zajęcia z obsługi komputerów nurkowych. Niezwykle atrakcyjne są także materiały szkoleniowe, wszystkie w języku polskim. Nurkowanie jest ciągle zmieniającą się dyscypliną sportu. SDI należy do federacji, które trafnie za tymi zmianami podążają. Poznaj naszą pasję, spotkajmy się na kursach nurkowania SDI.